+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Ginta, Gunda, Gunta

es logo karjerai

Eiropas Savienību fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība"

8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

NODERĪGAS SAITES KARJERAS LĒMUMU PIEŅEMŠANAI.

 

20190429 1122482019. gada 29. aprīlī Tukuma 2.pamatskolas 8.a un 8.b klašu skolēni piedalījās Karjeras attīstības atbalsta pasākumā "Ražots Latvijā", apmeklējot uzņēmumu “Getliņi EKO” un  inovāciju un uzņēmējdarbības platformu “RTU Dizaina fabrika”.Ekskursijas pirmajā daļā skolēni SIA “Getliņi EKO” iepazina tādas profesijas kā biologs, ķīmiķis, agronoms, vides speciālists, šoferis, mehāniķis, dažādu iekārtu operatoru darbu un uzņēmuma menedžmentu. Nodarbības vadītāja uzsvēra katra speciālista nozīmīgumu un nepieciešamību uzņēmumā, kā arī dažādu viedo tehnoloģiju izmantošanu un atkritumu pārstrādi. Skolēni tika rosināti  šķirot atkritumus, saudzēt un rūpēties par apkārtējo vidi arī ikdienā.

Ekskursijas 2.daļā  RTU Dizaina fabrikā skolēni tika iepazīstināti  ar tās darbību, modernajām tehnoloģijām, to izmantošanu arhitektūrā un inženieru zinātnēs, uzņēmējdarbības atbalsta programmām, apmācībām un tālākizglītības iespējām RTU. >>>attēli<<<

Pedagogs, karjeras konsultants Anita Lučkovska

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko