+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin:

balodis e jr liga2016. gada novembra pēdējā nedēļā Rīgā notika drafta cermonija NBA jr. League projektam, kurā Tukuma 2. pamatskolu pārstāvēja tās kapteinis Ernests Balodis. Mūsu skolai tika viena no trim kārotākajām drafta izvēlēm – Sanantonio SPURS. NBA jr. League ir jauns projekts Latvijā, kas tiek rīkots sadarbībā ar NBA (Nacionālo Basketbola Asociāciju) ar mērķi popularizēt sportu un veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū. SPURS sacentīsies ar 30 citām NBA komandām no visām Latvijas skolām. Turnīra pirmajā fāzē SPURS sacentīsies Rietumu divīzijā, spēles aizvadot sabraukumu veidā, kurā mērosies spēkiem ar Rojas, Jaunpils, Ventspils un Saldus komandām. Komandu vadīs sporta skolotājs Juris KožeurovsVairāk informāciju par projektu var meklēt šeit: 

Attēlā - komandas kapteinis Ernests Balodis (5. b kl.) drafta cermonijas laikā kopā ar bijušo NBA spēlētāju.sk.attēlus

Spēļu kalendārs:17.novembris - Ventspils centra sākumskola;24. novembris - Rojas vidusskola; 8. decembris - Jaunpils vidusskola; 15. decembris - Tukuma 2. pamatskola.

 

 

kapteini

Visu komandu kapteiņu kopbilde.

 

l jansone

Ernests Balodis treniņā kopā ar citu komandu kapteiņiem. Treniņus vadīja Liene Jansone un Gundars Vētra.

 

 

 

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko