+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Kaija, Kornēlija

Latvijas 45. atklātā matemātikas olimpiāde Rīgā, 29.04.2018.

Ieva Elizabete Rītiņa (6.a, sk. A. Apine) – 3.vieta.

Zemgales reģiona angļu valodas olimpiāde 8. klasēm

 Alise Upesleja (8.a , sk. Sigita Roena Immermane– 2.vieta.

IV Starptautiskā Mūzikas olimpiāde Tallinā 18. - 21.04.2018

Laura Vičmane (8.a, sk. Sanita Apine) - Sudraba diploms.

Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiāde 7. klasēm

Eva Blumberga (7.a, sk. S. Baumane) – 3.vieta.

VII Latvijas Mūzikas olimpiāde

Laura Vičmane (8.a, sk. Sanita Apine) - Zelta diploms un uzaicinājums pārstāvēt Latviju IV Starptautiskajā mūzikas olimpiādē Tallinā, Igaunijā;

Eva Blumberga (7.a, sk. D. Perševica) – Zelta diploms.

Zemgales reģiona mūzikas olimpiāde

Laura Vičmane (8.a, sk. Sanita Apine) - 1.vieta;

Eva Blumberga (7.a, sk. D. Perševica) – 2.vieta.

Valsts atklātais svešvalodu konkurss

Angļu valoda 7. klasei - Nikola Plivna (7.a kl., sk. Anita Lučkovska) - 2. vieta, Mārtiņš Ozols (7.a kl., sk. Anita Lučkovska) - atzinība.

Zemgales novada 17. matemātikas olimpiāde 6. – 9.kl., Jēkabpilī, 12.03.2018.

Jānis Zukulis  (6.a, sk. A. Apine) – 1.vieta;

Teodors Kantoris (7.a, sk. A. Apine) – 2.vieta;

Rūta Siliņa (8.a, sk. R. Liepa) - 2. vieta;

Ieva Elizabete Rītiņa (6.a, sk. A. Apine) – 3.vieta;

Sanija Buta (8.b, sk. S. Eglīte) – 3. vieta;

Lauma Anmane  (8.b, sk. S. Eglīte) – 3. vieta;

Ieva Biseniece  (6.a, sk. A. Apine) - atzinība;

Inga Cīrule  (6.b, sk. R. Liepa) – atzinība.

Starpnovadu krievu valodas izteiksmīgās runas konkurss 07.12.2017., Saldus

Anna Marija Brandava (6.a, sk. S. Votinova) – 1.pakāpe;

Juris Solovjovs (6.b, sk. I. Poļakova) – 1.pakāpe.

Skolas olimpiāžu rezultāti 

Matemātika 5.  - 8. klasei >>>skatīt<<< ; Latviešu valoda un literatūra 5. - 9. kl. >>>skatīt<<< 

Ķīmija 9. klasei >>>skatīt<<<Vācu valoda 9. klasei >>>skatīt<<<;   Sākumskolas skolas olimpiāžu rezultāti >>>skatīt<<<

Angļu valoda 7.  - 8. klasei >>>skatīt<<<Krievu valoda 8.  - 9. klasei >>>skatīt<<<;

Skolēni, kuri 2017./2018. mācību gadu beidza ar teicamām un izcilām sekmēm.

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu olimpiādes un konkursi

Priekšmets, klase 1. vieta 2. vieta 3. vieta Atzinība

Bioloģija 8., 9. klasei

sk. S. Baumane

  Grebeško Katrīna (9.b kl.)  

Laura Elīna Šulca (9.b kl.)

Linda Strihora (8.b kl.)

Vēsture 9. klasei

sk. A. Miezīte

 Laura Elīna Šulca (9.b kl.) - uzaicinājums uz valsts olimpiādi.

     

Latviešu valoda un literatūra 8., 9. klasei

sk. V.Jaunkļaviņa

 
   

 Sanija Buta (8.b kl.); 

Laura Elīna Šulca (9.b kl.);

Diāna Maija Baumane (9.b kl.)

Mājturība un tehnoloģijas meitenēm 5. - 9. klasei

 Diāna Maija Baumane (9.b kl. -uzaicinājums uz valsts olimpiādi)- sk. S.Zimerte

Ieva Elizabete Rītiņa (6.a  kl.) -sk. S. Jansone

     Katrīna Grebeško (9.b kl.)- sk. S.Zimerte
Latviešu valoda 3. klasei  Rāhele Straume (3.b) - sk. I. Lapiņa.    

 Evelīna Mertena (3.b) - sk. I. Lapiņa.

Pauls Ūselis (3.a) - sk. S. Jansone.

Latviešu valoda 4. klasei  Loreta Kitija Vičmane (4.a) - sk. E. Skavronska.  Nikolīne Krista Tesļuka (4.b) - sk. I. Mežniece.     Felicita Mīļā (4.a) - sk. E. Skavronska.

Matemātika 5. klasei

sk. S. Eglīte

 Rinalds Politers (5.b  kl.) 
 Katrīna Dišlere (5.a  kl.)  
   Reina Rasmane (5.a  kl.); Gustavs Henriks Jurēvics (5.b  kl.)

Matemātika 6. klasei

sk. A. Apine

 Jānis Zukulis (6.a  kl.)   Ieva Biseniece (6.a  kl.)    Ieva Elizabete Rītiņa (6.a  kl.) 

Matemātika 7. klasei

 

Teodors Kantoris (7.a  kl.);

  Eva Blumberga(7.a  kl.) - sk. A. Apine

 

 Nameda Zariņa (7.b kl.) - sk. S. Eglīte

Matemātika 8. klasei

sk. R. Liepa

     Rūta Siliņa (8.a  kl.)  Karīna Radziņa (8.a  kl.)

Matemātika 2. - 4. klasei

 Pauls Ūselis (3.a) - sk. S. Jansone.  

 Paula Krastiņa(3.b) - sk. I. Lapiņa;

Marta Ancāne(3.b) - sk. I. Lapiņa;

Ralfs Sedlers (3.b) - sk. S. Jansone;

 Nikolīne Krista Tesļuka (4.b) - sk. I. Mežniece;

 Madara Diāna Salmane (4.b) - sk. I. Mežniece;

 Marks Smildziņš (4.a) - sk. E. Skavronska.

Mūzika 

Laura Vičmane (8.a  kl.) - (sk. Sanita Apine) uzaicinājums uz reģiona, valsts un IV Starptautisko mūzikas olimpiādi.    Eva Blumberga (7.a  kl.) - (sk. Dace Perševica) uzaicinājums uz reģiona, valsts olimpiādi.  

Ķīmija 9. klasei

sk. D. Putniece

 Diāna Maija Baumane (9.b kl.)  - uzaicinājums uz valsts olimpiādi.      Ričards Zdanovskis (9.a kl.)

Vizuālā māksla

sk. J. Balode

Patrīcija Tropa (4.a);

Laura Elīna Šulca (9.b kl.) - uzaicinājums uz reģiona olimpiādi; Katrīna Dišlere (5.a kl.) - uzaicinājums uz reģiona olimpiādi.

   Linda Strihora (8.b)  Sāra Jurkāne (1.b) - sk. E. Skavronska.
Angļu valoda 7. - 8. klasei   Alise Upesleja (8.a ) -uzaicinājums uz reģiona olimpiādi -sk. S. Roena - Immermane    Nikola Plivna (7.a ) - sk. A. Lučkovska   Terēze Legzdiņa (8.b ) - sk. A. Lučkovska
Angļu valoda 5. - 6. klasei (konkurss) komandām

 Beāte Grosa (5.a) - sk. D Kovaļova;

Agris Brilts (6.b) - sk. A. Lučkovska;

Dāvids Penders (6.a) - uzaicinājums uz reģiona olimpiādi, Sk. Sigita Roena - Immermane

   

Ģeogrāfija  7. klasei

sk. S. Baumane

    Eva Blumberga(7.a  kl.)  -uzaicinājums uz reģiona olimpiādi.   

Informātika 7. klasei

sk. A. Apine

  Markuss Buta(7.a  kl.) 
      Eva Blumberga(7.a  kl.) 
1. - 2. klašu kombinētā olimpiāde  

 Nora Dobele(1.a) - sk. I. Gabaliņa;

Adele Zvaigzne (2.a) - sk. L. Ozola

 

 Mikus Emīls Miščenkovs (1.b) - sk. L. Mētra - Meijere;

Sandijs Kristers Jēcis (2.a) - sk. L. Ozola; I. Lapiņa;

Alise Anmane (2.a) - sk. L. Ozola; I. Lapiņa

Sociālās zinības 8. kl.(komanda) sk. A. Treidis        
Glītrakstīšana 1. - 4. klasei

 Unda Vēvere (2.b) - sk. P. Ivane. 

Evelīna Mertena (3.b) - sk. I. Lapiņa.

Mārcis Upītis (4.a) - sk. E. Skavronska.

Mona Patmalniece (2.a) - sk. L. Ozola.

 Marta Jurševica (3.b) - sk. I. Lapiņa.

Ieva Kalniņa (4.b) - sk. I. Mežniece.

 Adriāna Žizņevska (1.a) - sk. A. Reķe.

Keta Savrinoviča (1.a) - sk. L. Mētra - Meijere.

Felicita Mīļā (4.a) - sk. E. Skavronska.

Argumentācijas prasmju konkurss "Domā ātri, domā lēnām" 6., 7.kl.   Lilija Ožeta (7.a  kl.)    Eva Blumberga(7.a  kl.)     Teodors Kantoris (7.a  kl.)
Skolēnu ZPD 4.kl.        

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko