+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Meldra, Meldris, Melisa

dz d 1 4 2018Kad septembrī visā Latvijā atzīmē diženā dzejnieka Raiņa dzimšanas dienu, tad Dzejas dienas ienāk arī Tukuma 2. pamatskolā. Šogad 15. septembrī iemīļotā bērnu dzejniece Inese Zandere svinēja savu 60. dzimšanas dienu, tāpēc arī Dzejas dienas mūsu  sākumskolas klasēs izskanēja ar Ineses Zanderes dzejoļiem.

1.-2. klašu skolēni izspēlēja ,,Burtu rotaļas”, runāja savus iemīļotākos dzejoļus,, dziedāja Raimonda Paula ,,Dziesmu par skolas somu” ar Ineses Zanderes vārdiem. Savukārt 3.-4. klašu skolēni savā Dzejas dienu pasākumā ,,Vārdu spēles” runāja skaitāmpantus, kopā ar Ineses Zanderes dzejoļiem priecājās par dzīvi, mudināja savus vienaudžus ieraudzīt, cik skaistā un neparastā pasaulē mēs dzīvojam. Ineses Zanderes dzeju skolēni izdziedāja Ilzes Arnes ,,Dziesmā par skolas somu” un Līgas Celmas dziesmā ,,Tu lasi”. >>>attēli<<<

Pasākuma saturu bagātināja latviešu valodas skolotājas Vinetas Rozenbergas veidotais stāstījums par dzejnieci, viņas uzrakstītajām dzejoļu grāmatām. Lielu prieku skolēniem sagādāja animācijas filmiņas ,,Miega vilcieniņš”, ,,Kā Lupatiņi mazgājās” un ,,Nikno lapsēnu maršs”. Dzejas dienu pasākums aizritēja nemanot. Bērni ieguva ne tikai informāciju par dzejnieci un viņas darbiem, bet guva arī daudz  pozitīvu emociju. Cerams, ka šādi un līdzīgi pasākumi mudinās bērnus vairāk lasīt grāmatas.

Direktores vietniece audzināšanas darbā  – Pārsla Ivane

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko