+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Ignats, Virgīnija

2020. gada 17. septembrī Tukuma bibliotēkā notika Nacionālās skaļās lasīšanas reģionālais fināls, kurā mūsu skolu pārstāvēja Miks Mālmanis (6. b klase). Viņš lasīja fragmentu par draisko omīti no Deivida Valjama grāmatas “Gangsteromīte”. Lasīja mierīgi, ar iekšēju smaidu, bez mākslīgas uzspēles, droši vien tāpēc Tukuma bibliotēkas vadītāja Lina Bērziņa aicināja viņu šajā konkursā piedalīties arī 2021. gadā. No mūsu skolas uz reģionālo finālu tika izvirzīta arī Nikolīne Krista Tesļuka, bet, tā kā pasākums tika pārcelts no aprīļa uz šo mēnesi un Nikolīne izvēlējās mācīties Raiņa ģimnāzijā, viņa šajā pasākumā piedalījās jau kā kaimiņskolas skolniece.

17. septembrī, pagājušo sestdien, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā valsts mēroga finālā Tukuma reģionu pārstāvēja Rihards Kozlovskis no Jaunpils vidusskolas. Šeit ir iespēja ieskatīties šajā pasākumā un uzzināt, kādas grāmatas labprāt lasa 5.-6. klašu skolēni:

https://www.facebook.com/lnb.lv/videos/1063508470736130/?extid=LLuXyYoxr2VCLwhu

 Jāpiebilst, ka 2019. gadā Tukuma reģionu pārstāvēja mūsu skolas skolniece Alise Dubrovska.

Skolas bibliotekāre Vineta Rozenberga

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko